Honza Kubánek: 602 807 437 | Petra Kubánková: 724 745 239 | Grily se vracejí - Neděle 19:00 - 20:00 - mimo tyto hodiny 200 Kč příplatek

Naše služby

grilovana-selata

Grilovaná selata

Za dobu existenci naší firmy jsme připravili ke grilování a také sami ugrilovali již více než 1000 selat. Takže si dovolujeme tvrdit, že toto již opravdu ovládáme.

Svatby a narozeninové oslavy

Zajistíme kompletní catering pro Váš nejdůležitější den v životě. Možnost dodání párty stanů, stolů, lavic, květinové výzdoby ...

svatby
catering
catering-2

Firemní akce - catering

Potřebujete udělat akci, kde bude k dispozici 50 grilů se selaty nebo chcete dokonce celého grilovaného býka? Pro nás žádný problém ...

Pokud pořádáte firemní večírek nebo zajišťujete odpolední setkání s obchodními partnery, možná byste vaši akci rádi vyšperkovali právě třeba pečením selete či ochutnávkou klokaních nebo pštrosích steaků. Ale také se vám možná nechce celé odpoledne strávit přípravou těchto lahůdek, případně se k vašemu postavení příliš nehodí se před hosty pohybovat v zástěře kolem kouřícího grilu.

I v takové chvíli vám můžeme nabídnout své služby a na vaši slavnost vyslat školený a zkušený personál, který celý proces grilování zastane za vás a vy se tak v klidu budete moci věnovat svým hostům.

Pro podobné večírky či jiné akce je samozřejmě zapotřebí i jiný druh občerstvení (nápoje, obložené mísy, švédské stoly, ...). I v takovém případě vám můžeme pomoci se zajištěním a přípravou takovýchto druhů občerstvení, případně i s obsluhou vašich hostů na profesionální úrovni.

Naši pomocnou ruku můžete využít například i při organizaci veřejných akcí jako jsou hudební festivaly, pálení čarodějnic, fotbalové zápasy a i jiných kulturních, sportovních nebo společenských akcí.

Zabíjačky

Chcete připravit pro své známé nezapomenutelný zážitek z domácí zabíjačky? Rádi Vám s tím pomůžeme. Zajistíme vše potřebné. Obstaráním prasete Vámi vybraného plemene a velikosti počínaje a zabalením výslužky pro zvané konče.

zabiajacky
zverina
zverina-2

Zvěřina

Zvěřina je výživná, obsahuje oproti běžnému masu vyšší množství bílkovin a minerálních látek. Maso je lehce stravitelné, protože obsahuje minimální množství tuku. Je tedy vhodnou součástí dietních jídel. V kulinářství je zvěřina ceněna pro svoji specifickou vůni a chuť, kterou dodávají masu různé aromatické silice obsažené v rostlinné potravě divoké zvěře.

Ze zvěřiny prodáváme především maso jelení, dančí, srnčí a kančí. Dále máme v nabídce mufloní a klokaní maso. Zvěřinu zpracováváme, vakuově balíme a prodáváme mražené v balíčcích. K dispozici jsou balené různé druhy mas jako např. kýta bez kosti, příp. s kostí, karé, hřbet s.k., svíčková, plec, krk, guláš.

Z pernaté zvěře se zaměřujeme na křepelky, divoké kachny, bažanty a pštrosy. V nabídce nechybí ani křepelčí vejce, které jsou vyhledávané pro svou výživovou hodnotu.

Výkup a zpracování spárkaté a pernaté zvěře probíhá v systému kritických bodů HACCP, který zaručuje stabilní a vysokou kvalitu služeb a produktů pro zákazníky.

Vše je pod stálou veterinární kontrolou. Rozvoz masa probíhá ve vozech s mrazící jednotkou.